+38 (063) 303-26-88
Замовити дзвінок
Ваш кошик порожній
Карнавально-святкова продукція
Дивоцвіт  /  Статті  /  Новорічна казка:)

Новорічна казка:)

Наближається Новий рік) Вся малеча радіє ялинці, прикрашеній яскравими іграшками, в домівках панує святковий настрій! 

Чого чекає будь-яка людина в Новий рік, незалежно від того дитина це чи дорослий? Звичайно ж дива! А що може створити це диво, чарівну обстановку? Звичайно, ж повітряні кульки!

Новий рік і новорічні свята одні з найулюбленіших усіма свят. Як прикрасити квартиру, офіс, крамницю, зал ресторану по особливому,  яскраво та казково? Відповідь дуже проста - в цьому Вам допоможуть наші майстри. Ми створимо для Вас незабутній новорічний настрій за допомогою повітряних кульок. Ялинка з повітряних кульок, Дід Мороз, Сніговики, сніжинки з повітряних кульок, спецефекти з кульок, новорічні букети, кульки з новорічними малюнками, гелієві кульки з блискучими стрічками допоможуть створити святковий настрій, залишать в пам'яті приємні спогади та стануть справжньою окрасою будь-якого приміщення. 

Якщо Ви плануєте корпоратив в офісі на Новий рік, то обов'язково замовте цифри з кульок. Переглядаючи пізніше фото і відео свята Ви завжди будете бачити в якому році було так весело. Добре і доречно виглядатимуть фольговані кульки у вигляді прийдешнього року. Наприклад, новорічні кульки у формі вівці.

Навіть невелике оформлення нового року повітряними кулями зробить свято воістину чарівним. Повітряні кульки на Новий рік - це і складні ексклюзивні композиції, і прості веселі фігурки, і кульки з малюнками сніжинок та ялинок.

Святкове прикрашання Нового року повітряними кулями може перетворити шкільний зал, приміщення дитячого садка, в якому буде проходити новорічний ранок, а також будь-який клуб, салон, фітнес-центр, салон краси в чарівне казкове місце, де збуваються мріїї та виконуються  бажання)))

Новорічне оформлення повітряними кулями принесе особливу радість дітям і зроблять свято яскравим, насиченим та незабутнім!

© 2012–2019 Майстерня свята «Дивоцвіт»