+38 (063) 303-26-88
Замовити дзвінок
Ваш кошик порожній
Карнавально-святкова продукція
Дивоцвіт  /  Статті  /  Неймовірний запуск повітряних кульок

Неймовірний запуск повітряних кульок

27 вересня 1986 в місті Клівленді намагалися встановити новий світовий рекорд на найбільшу кількість одночасно випущених у небо повітряних кульок в кількості 1,5 млн. штук (плюс-мінус).

Натовпи роззяв зібралася на міській площі Клівленда, щоб побачити Balloonfest '86 і запуск з 1,5 млн. повітряних куль. Це був трюк на $ 500,000.

Випуск кульок був запланований в 1:50 вечора, в дощовий, вітряний суботній день. Це був день з далеко не ідеальними погодними умовами, щоб запускати гелієві кулі.

 

Але не всі спроби встановити світовий рекорд вдаються. Деякі, навіть маючи найкращі з намірів, йдуть жахливо неправильно, про що на власному досвіді пересвідчилися організатори подій у Клівленді.

Старт пройшов чудово. Двадцять сьомого вересня 1.5 мільйона повітряних кульок велично піднялися до неба. На 30 хвилин було припенено польоти літаків та закрито місцевий аеропорт. Квітчасті кульки заповнили небо над Клівлендом, і протягом деякого часу, як ніби веселка увірвалася в сотні тисяч куль. Це було схоже на величезний успіх.

А потім, катастрофа. 1.5 мільйона повітряних куль впали вниз на землю. Незабаром після запуску пішов дощ. Він змусив повітряні кулі падати вниз і розкидав їх усюди, по всьому місту. Деякі кулі здуло на південь, де одна імовірно налякала дорогого коня, власник якокого пред'явив позов організаторам на 100000 $ (і в кінцевому рахунку отримав гроші). Пляжі на північному березі Озера Ері вкрилися сміттям, забруднюючи берегові лінії Онтаріо. Набагато гірше, тим не менш, було те, що тисячі повітряних кульок приземлилися на Озеро Ері. Вони, можливо, призвели до трагічного результату.

На день раніше запуску повітряних куль, двоє рибалок вийшли на рибалку на озеро і не повернулися. Їх човен був знайдений поставленим на якір, але чоловіків ніде не могли знайти. Берегова охорона вважала, що човен перекинувся, і рибалки впали у воду. Її співробітники провели наступні три дні в марних пошуках. І ймовірно, що повітряні кулі, які приземлилися на воду, утруднили пошуки, бо на відстані голова і повітряна куля виглядають однаково. Одна з вдів пред'явила позов організаторам на $ 3.2 мільйона, і як, власник коня, в кінцевому рахунку отримала гроші.

Тіла двох чоловіків винесло на берег два тижні потому.

© 2012–2019 Майстерня свята «Дивоцвіт»