+38 (063) 303-26-88
Замовити дзвінок
Ваш кошик порожній
Карнавально-святкова продукція
Дивоцвіт  /  Статті  /  Невдалий політ на повітряних кульках

Невдалий політ на повітряних кульках

Американець Джонатан Трапп (Jonathan Trappe) зробив спробу перетнути Атлантичний океан на зв'язці з 300 повітряних кульок, наповнених гелієм. На жаль, спроба не увінчалася успіхом.

Ексцентричний повітроплавець почав подорож, злетівши з поля для гри в софтбол на півночі штату Мен поруч з канадською кордоном.

Незабаром після старту в Карибу, штат Мен, Трапп зіткнувся з труднощами в управлінні зв'язкою заповнених гелієм кульок. Американець приземлився на західному узбережжі острова Ньюфаундленд, у важкодоступній місцевості з пересіченим рельєфом. На допомогу відчайдушному авіатору вилетів гвинтокрил канадської телерадіомовної корпорації CBC. «Ще ніколи так не радів при вигляді ЗМІ», - заявив репортерам Трапп.

На цьому спроба перетину Атлантики на повітряних кульках закінчилася. Однак до повернення додому Трапп доведеться відповісти на питання співробітників Управління прикордонних служб Канади: острів Ньюфаундленд входить до складу Канади, кордон з якою американець перетнув без узгодження з владою.

© 2012–2019 Майстерня свята «Дивоцвіт»