+38 (063) 303-26-88
Замовити дзвінок
Ваш кошик порожній
Карнавально-святкова продукція
Дивоцвіт  /  Сторінка статей

Сторінка статей

Собака з нержавіючої сталі виставлялася в Музеї сучасного мистецтва (МОМА) в Нью-Йорку, на Гранд-каналі у Венеції, у Версальському палаці, а на торги потрапила з колекції бізнесмена Пітера Бранта.
Тер'єр Анастасія з Австралії потрапила на сторінки книги рекордів Гіннеса 2011 завдяки тому, що вміє швидше за інших лопати повітряні кульки. Її рекорд - за 44,49 секунд вдалося лопнути 100 повітряних кульок.
У 2003 році в Америці на щорічному фестивалі дизайнерів повітряних кульок один з учасників вирішив вразити присутніх глядачів. Він помістив половину свого тіла в повітряну кульку діаметром півтора метра.
Будинок в небы   13 січня 2015
Команда експериментаторів з телеканалу National Geographic довела, що сюжет мультиплікаційного фільму "Вгору!" ("Up!
27 вересня 1986 в місті Клівленді намагалися встановити новий світовий рекорд на найбільшу кількість одночасно випущених у небо повітряних кульок в.
Американець Джонатан Трапп (Jonathan Trappe) зробив спробу перетнути Атлантичний океан на зв'язці з 300 повітряних кульок, наповнених гелієм.
24-річний американець з Вашингтона Адам Лі (Adam Lee) потрапив до Книги рекордів Гіннеса після того, як скрутив з повітряних кульок гігантського.
Новорічна казка:)   10 грудня 2014
Наближається Новий рік) Вся малеча радіє ялинці, прикрашеній яскравими іграшками, в домівках панує святковий настрій!
30.11 в клубному ресторані "Велюр" пройшов благодійний аукціон в рамках проекту "Жінка за будь-яких обставин", організований ГО "Райдуга майбутнього".
Оформлення в стилі Haloween   9 листопада 2014
У ніч з 31 жовтня на 1 листопада американці та європейці святкують стародавнє кельтське свято – Хеловін.
© 2012–2019 Майстерня свята «Дивоцвіт»